Pad: Home > Agenda

Agenda

Info Contact Cursussen Training Wedstrijden Prikbord
 

Dit agenda is de combinatie van de agendaís van zeilers en surfers tezamen, zodat goed kan gecontroleerd worden of er geen overlappende data voorkomen en zodat surfers ook al eens naar zeilwedstrijden kunnen komen kijken (of kunnen komen helpen) of omgekeerd.

 
Dag Uur Klasse Evenement Club Zeilen Surfen Plaats
 
Januari 2018  
               
Vr 26 18:00   Kerstfeest politiezone ZARA       ZSC Broechem
               
Februari 2018  
               
Za 10 16:00   Nieuwjaarsreceptie

X

    ZSC Broechem
Za 10 19:00   Kaas-, bier- & wijnavond

X

    ZSC Broechem
Zo 25   C/E/OK/Sn/O Nationaal 1/Europe/Zomerzucht  

X

  Galgenweel
               
Maart 2018  
               
Zo 4 10:30 O Nationaal 2/Optimist  

X

  Damslootmeer
Zo 4   Cadet    

X

  Hofstade
Zo 4   F Beker van BelgiŽ WWSV Cup 1 Finn  

X

  Harelbeke
Za-zo 10-11 12:00 Sn Antwerp Snipe Cup  

X

  Galgenweel
Zo 11     Orlentbeker/Nationaal Optimist 3  

X

  ZSC Broechem
Zo 18   OK/E/Spi/L Laser: Galgenweel wedstrijd  

X

  Galgenweel
Zo 25     Recrea

X

    ZSC Broechem
Zo-ma 31-2/4   F/E WWSV Cup 2 Finn/WWSV Cup 1 Europe  

X

  Troyes
               
April 2018  
               
Ma 2   Spi/E WWSV Cup 1 Spirou/Paasmaandag  

X

  NWV Berlare
Za-zo 7-8 11:00 O Optispring/WWSV Cup 1 Optimist  

X

  DOCB-RYCB
Zo 8   Hansa G-sailing  

X

  Port Aventura
Zo 15     Race Board Cup    

X

Oostende
Zo 15   AK    

X

  Sodipa Galgenweel
Za-zo 21-22   C/E/Sn/F/OK/L/LR/L4.7 Royal Spring Cup/WWSV Cup 2 Europe  

X

  Scharendijke-Bruinisse
Zo 22     Recrea

X

    ZSC Broechem
Zo 22   Spi    

X

  St-Pietersplas Brugge
Zo 22   O    

X

  KLYC Galgenweel
Za 28     Race Board Cup Open    

X

Alleman
Za-zo 28-29 11:00 FJ/L/LR/L4.7/Sn/Fb Sailon Cup Fb onder voorbehoud  

X

  SRNA Galgenweel
               
Mei 2018  
               
Za 05   O SFO/WWSV cup 2 Optimist/Nationaal Optimist 4  

X

  Oostende spuikom
Za-zo 05-06     North Sea Cup    

X

Oostende
Za-ma 05-07   L/LR Euro Masters series/OBK Laser Masters  

X

  RNSYC Oostende
Zo 06   O/C/AK Moederdag wedstrijd/WWSV cup 4 Europe/WWSV cup 2 Spirou  

X

  WVD Hombeek
Vr-zo 11-13   Hansa OBK Hansa/Salability cup  

X

  RYCB Galgenweel
Zo 13 13:00   ASC    

X

WVD Hombeek
Zo 13   L/LR/L4.7    

X

  WWSK Willebroek
Vr-zo 18-20   L/LR/L4.7 OBK Laser/Europacup/WWSVcup 1 Laser  

X

  RNSYC Oostende
Za-zo 19-20   Olympia Jol    

X

  Zilvermeerhaven Mol
Zo 20   MOW      

X

ZSC Broechem
Zo 20     Recrea - GESCHRAPT !!!

X

    ZSC Broechem
Zo 20     Race Board Cup    

X

ZSC Broechem
Zo 20   Spi    

X

  Schulensmeer
Za-zo 26-27   Yngling/Olympia Jol/420/470/490    

X

  Portaventura Mol
Za-zo 26-27   D/SB20/Patin Ostend cup 1/Defender cup  

X

  RNSYC Oostende
Zo 27     Race Board Cup    

X

Paal Beringen
Zo 27   L/LR/L4.7    

X

  HZC Hofstade
               
Juni 2018  
               
Zo 3   F Beker van BelgiŽ/WWSV cup 2 Finn  

X

  WV Vremdijk
Zo 3   Sn/L/LR Chocolade race/WWSV cup 2 Laser  

X

  VVW Galgenweel
Zo 3 of 10     Race Board Cup    

X

Hazewinkel
Zo 10   L/LR/OK/F/Fb    

X

  Sodipa Galgenweel
Za 16   Hansa G-sailing  

X

  Portaventura Mol
Za-zo 16-17        

X

  NLM Roermond
Zo 17     Race Board Cup    

X

WVD Mechelen
Za-zo 23-24   D/SB20/Patin/Multihull Ostend cup 2/Keyware cup  

X

  RNSYC Oostende
Zo 24     Recrea

X

    ZSC Broechem
Zo 24   O Braakmancup/Nationaal 5 Optimist  

X

  RBSC Braakman
Zo 24   Sn Challenge sport  

X

  RYCB Galgenweel
Zo 24   Spi WWSV cup 3 Spirou (mogelijk te schrappen - examens)  

X

  BZYC Brugge
Za-zo 30-1/7   F Nieuwpoortweek - weekendversie Finn/WWSV cup 3 Finn  

X

  KYCN Nieuwpoort
Za-wo 30-4/7   O/C/E/L/LR/L4.7 Nieuwpoortweek - OBK C/WWSV cup 5 Europe/WWSV cup 3 Optimist  

X

  KYCN Nieuwpoort
               
Juli 2018  
               
Zo 01     Recrea

X

    ZSC Broechem
Za-zo 07-08   Patin/D/SB20 Ostend Cup 3 Bar Race  

X

  RNSYC Oostende
Zo 08     Race Board Cup Marathon    

X

Veerse meer
Zo 08 10:30   ASC Oranjeplaat    

X

Veerse meer
Zo 08   L/LR/L4.7/F Lasercup  

X

  RBSC Braakman
Vr-zo 20-22   Patin/Patin jr XVIIIde OBK  

X

  Twinsclub Bredene
Za 21   Hansa G-sailing  

X

  RBSC Heusden
Zo 22   Spi/E Spirou Trophy Braakman  

X

  RBSC Braakman
Za-zo 28-29   D/SB20/Patin Ostend cup 4/Brugse Zot cup  

X

  RNSYC Oostende
Za-ma 28-30   Patin EK Patin  

X

  Twinsclub Bredene
               
Augustus 2018  
               
Do-zo 02-05 13:00 D OBK Draken  

X

  RNSYC Oostende
Zo 05     Recrea

X

    ZSC Broechem
Za-zo 11-12 11:00 Sn OBK Snipe  

X

  RYCB Galgenweel
Za 11   505/490/AK 4u van St Idesbald  

X

  KYC Koksijde
Za 11 ?   D/SB20/Patin/Multihull Ostend cup 5/Discovery cup/Open nationals SB20  

X

  RNSYC Oostende
Zo 12 13:00   ASC    

X

Hazewinkel

Zo 12 12:00 AK 4u Paalse Plas  

X

  Sirocco
Za-zo 18-19 12:00 L/LR/L4.7/F/420/470/Sn/FJ/E Beneluxkampioenschap/WWSV sup 4 Finn  

X

  RYCB Scharendijke
Zo 19     Race Board Cup    

X

Paal Beringen
Za 25   Hansa    

X

  BZYC Brugge
Za 25 11:00 AK 6u race  

X

  RBSC Heusden
Za-zo 25-26 13:00 AK/505 Open Limburgs Kampioenschap  

X

  NLM Kinrooi
Zo 26   Hansa Unified Sailing  

X

  KLYC Galgenweel
Zo 26   O Nationaal Optimist 6  

X

  WOS Oostende
               
September 2018  
               
Za 01   O 4u van Hofstade  

X

  HZC Hofstade
Za 01 12:00 O/eenmansjollen afvaart van de Maas  

X

  NLM Kinrooi
Za-zo 01-02   D/SB20/Patin Ostend cup 6/Finn cup  

X

  RNSYC Oostende
Zo 02   Sn/OK/Fb/F    

X

  Sodipa Galgenweel
Zo 02   AK Optisail & Juniorsail  

X

  NLM Kinrooi
Za-zo 08-09 13:00 OK OBK OK  

X

  KLYC Galgenweel
Za-zo 08-09 12:00 E/F OBK/WWSV cup Europe 6/WWSV cup 4 Finn  

X

  RNSYC Oostende
Za-zo 08-09   AK Euregio regatta  

X

  NLM Kinrooi
Zo 09 13:00 ASC      

X

ZSC Broechem
Za-zo 15-16   Spirou OBK Spirou  

X

  VVW Inside Outside
Za-zo 15-16   C reservedatum OBK Cadet  

X

  WSKLUM Nieuwpoort
Za-zo 15-16   O Optifall/OBK Optimist  

X

  WSKLUM Nieuwpoort
Zo 16     Recrea

X

    ZSC Broechem
Zo 16   C    

X

  BZYC Brugge
Zo 16   E Blauwe Parel reserve OBK Europe  

X

  VVW Inside
Za 22 13:00 ASC      

X

Rotselaar
Za-zo 22-23   D/SB20/Patin Ostend cup 7 Indian Summer Race  

X

  RNSYC Oostende
Za-zo 22-23   O reserve weekend OBK Optimist  

X

  WSKLUM Nieuwpoort
Za-zo 22-23 13:00 FJ OBK erkende klasse ?  

X

  KLYC Galgenweel
Zo 23   Spi/E reserve OBK Spirou/Europe klasse te bevestigen  

X

  ZSC Broechem
Zo 23 10:30 L/LR/L4.7    

X

  RBSC Heusden
Za 29     Race Board Cup    

X

Alleman
Za 29 13:00 ASC      

X

Alleman

Zo 30   O    

X

  VVW Galgenweel
               
Oktober 2018  
               
Za-zo 06-07   F Boerenkool/WWSV cup 5 Finn  

X

  Loosdrecht
Za-zo 06-07 14:00 OK    

X

  Haltern
Za-zo 06-07 13:00 AK beker van BelgiŽ een-tweemansboten/OBK 490  

X

  OSM Schulensmeer
Zo 07     Recrea

X

    ZSC Broechem
Zo 07   Spi/E WWSV cup 4 Spirou  

X

  ZSG Gavermeer
Zo 07 10:30 C/L/LR/L4.7/AK Nuclea Mosselfeest Regatta/Nuclea & Wind/WWSV cup 4 Laser  

X

  Nuclea Mol
Zo 07   Fb OBK Fireball op 1 dag  

X

  VVW Galgenweel
Za-zo 13-14   O OBK Benjamin Optimist  

X

  KLYC Galgenweel
Zo 14     Race Board Cup    

X

Hazewinkel
Zo 14   C    

X

  KLYC Galgenweel
Za 20   O Nationaal 7  

X

  VVW Inside Outside
Zo 21     Mosselfeest

X

    ZSC Broechem
Zo 21   Spi/E      

X

ZSC Broechem
Zo 21   Sn/Finn    

X

  KLYC Galgenweel
Zo 21 11:00 E/Spi    

X

  RBSC Heusden
Do-zo 25-28   2,4 mR Antwerp City Cup  

X

  RYCB Galgenweel
Zo 28     Race Board Cup    

X

Harelbeke
               
November 2018  
               
Zo 04     Recrea

X

    ZSC Broechem
               
December 2018  
               
Vr 02     Recrea

X

    ZSC Broechem
Zo 04   Sn Antwerpse Handjes  

X

  VVW Galgenweel
Zo 11 10:30 O/C/L/LR/L4.7/E/Spi St Mettebeker/Finale WWSV sup  

X

  WVD Hombeek
Za 17   Sn Kampioen der kampioenen  

X

  RYCB Galgenweel
Zo 18   Sn/L/LR/L4.7/OK/F/FJ Speculoos race/reserve OBK F  

X

  RYCB Galgenweel
               

 

Voor de nationale en internationale wedstrijden kan je best naar de site van de Clubracer surfen.

Als je de juiste ligging en een routebeschrijving wil opzoeken, klik dan op de link van de plaats of kijk hier.

Dit agenda kan ten allen tijde wijzigen.  Gelieve daarmee rekening te houden en dus geregeld terug te komen om de data in het oog te houden.

Indien je zelf enkele wijzigingen kent, mail die dan door naar webmaster(krol)zscbroechem(punt)be(link)de webmaster.