Pad: Home > Agenda








Agenda

 

Hieronder worden de data weergegeven van de klassen die ook op onze club beoefend worden of die op onze club doorgaan.  De zeilers kunnen hier een volledig agenda terugvinden.

 
Dag Uur Klasse Evenement Club Zeilen Surfen Plaats
 
Januari 2020  
               
31     Politiedrink

X

    ZSC Broechem
               
Februari 2020  
               
2     Nieuwjaarsreceptie & viering 30 jaar ZSC
met
winter-BBQ

X

    ZSC Broechem
16   Optimist Zomerzucht Nationaal 1  

X

  RYCB (Galgenweel)
               
Maart 2020  
               
7-8   Snipe Antwerp Snipe Cup  

X

  VVW Galgenweel
8   Laser Laser nr 1  

X

  Hofstade
8   Optimist Nationaal 2  

X

  RBSC Damslootmeer
8   Cadet Nationale wedstrijd  

X

  Oostende Spuikom
8   Spirou wedstrijd  

X

  WVD Mechelen
15   E-C-O Orlentbeker Nationaal 3 !!! AFGELAST !!!  

X

  ZSC Broechem
15     Kampioen der kampioenen !!! AFGELAST !!!  

X

  RYCB (Galgenweel)
15   Finn Finn Cup 1 !!! AFGELAST !!!  

X

  ZS Gavermeer
22   Laser Laser nr 2 Galgenweel wedstrijd !!! AFGELAST !!!  

X

  KLYC (Galgenweel)
22   Spirou wedstrijd !!! AFGELAST !!!  

X

  KLYC (Galgenweel)
29   Spirou wedstrijd !!! AFGELAST !!!  

X

  VVW Turnhout
               
April 2020  
               
4     Werkdag !!! AFGELAST !!!

X

    ZSC Broechem
4   Laser Laser nr 3 !!! AFGELAST !!!  

X

  WWSK (Willebroek)
4-5   Optimist Optispring !!! AFGELAST !!!  

X

  Port Zélande
5     Wedstrijd Sodipa !!! AFGELAST !!!  

X

  Sodipa (Galgenweel)
12 11:00 Raceboard Cup + BIC !!! AFGELAST !!!    

X

Inside Oostende
13   Spirou Wedstrijd !!! AFGELAST !!!  

X

  NMV Berlare
13-17   Opti-Tera-Vago-Surfen Paascursussen !!! AFGELAST !!!

X

    ZSC Broechem
18-19     Royal Spring Cup OBK Fireball Finn Cup !!! AFGELAST !!!  

X

  RYCB/WSV (Scharendijke/Bruinisse)
25 11:00 Raceboard Cup Open lentetrofee Alleman !!! AFGELAST !!!    

X

Hombeek
26   Optimist Q Cup 1 !!! AFGELAST !!!  

X

  Ostend Sailing
26     Wedstrijd ZSG !!! AFGELAST !!!  

X

  ZS Gavermeer
26   Spirou Wedstrijd !!! AFGELAST !!!  

X

  RYCM Luik
               
Mei 2020  
               
1   Spirou Wedstrijd !!! AFGELAST !!!  

X

  RYC Ittre
2 & 3 11:00 Raceboard Cup OBK North Sea Cup !!! AFGELAST !!!    

X

Inside Oostende
9   Optimist Q Cup 2 !!! AFGELAST !!!  

X

  BZYC (Brugge)
9 & 10     Watersportdag !!! AFGELAST !!!

X

    ZSC Broechem
10     Jeugdraces Moederdag Wedstrijd !!! AFGELAST !!!  

X

  WVD Hombeek
10   Finn Finn Cup 3 !!! AFGELAST !!!  

X

  VVW Galgenweel
10   Spirou Wedstrijd !!! AFGELAST !!!  

X

  RCNMB Mons
16     Reunie "Oude garde" ZSC !!! UITGESTELD !!!

X

    ZSC Broechem
16   Laser Euro Master series & OBK Laser Masters !!! AFGELAST !!!  

X

  RNSYC (Oostende)
16-17     Wedstrijd Port Aventura !!! AFGELAST !!!  

X

  Port Aventura (Mol)
17   Optimist Nationaal 4 !!! AFGELAST !!!  

X

  WOS (Oostende)
17   Spirou Wedstrijd !!! AFGELAST !!!  

X

  BBC Beez
17 11:00 Serie Open 9.5/7.8 ASC !!! AFGELAST !!!    

X

WVD Hombeek
22     Belgian Sailibility Cup !!! AFGELAST !!!  

X

  KYCN Nieuwpoort
23-24     Wedstrijd Port Aventura !!! AFGELAST !!!  

X

  Port Aventura (Mol)
30 11:00 Raceboard Cup !!! AFGELAST !!!    

X

ZSC Broechem
30   Optimist Braakmancup Nationaal 5 !!! AFGELAST !!!  

X

  RBSC Braakman
31   Optimist Q Cup 3 !!! AFGELAST !!!  

X

  WOS (Oostende)
31     Zomerraces !!! AFGELAST !!!  

X

  WVD Mechelen
31-1   Optimist OBK Optimist Benjamin - Nationaal 5 !!! AFGELAST !!!  

X

  SNEH (Plate Taille)
               
Juni 2020  
               
6-7     Ostend Cup 1 Defenderrace Twins Cup !!! AFGELAST !!!  

X

  RNSYC (Oostende)
7     Chocoladerace !!! AFGELAST !!!  

X

  VVW Galgenweel
7     G-Sailing !!! AFGELAST !!!  

X

  Port Aventura (Mol)
14   Laser Laser nr 6 !!! AFGELAST !!!  

X

  Sodipa (Galgenweel|)
20-21   Finn Finn Cup 4 !!! AFGELAST !!!  

X

  SNEH (Froidchapelle)
20-21   Finn OBK Finn Inland - Finn Cup 4 !!! AFGELAST !!!  

X

  SNEH (Platte Taille)
21     Challenge Sprot  

X

  RYCB (Galgenweel)
21 11:00 Serie Open 9.5/7.8      

X

Sirocco Beringen
27     Roefeldag !!! AFGELAST !!!

X

    ZSC Broechem
27-1   Laser Nieuwpoortweek Laser nr 6 Optisummer  

X

  KYCN (Nieuwpoort)
27-28     Ostend Cup 2 Keyware Cup  

X

  RNSYC (Oostende)
28 11:00 Raceboard Cup      

X

WVD Hombeek
28   Spirou wedstrijd  

X

  Schulensmeer
               
Juli 2020  
               
1-31   Opti-Tera-Vago-Surfen Zomercursussen

X

    ZSC Broechem
3-5   Cadet Zeeland Regatta - OBK  

X

  RYCB ARNE Veerse Meer Oostwatering
3-5     Ostend Cup (extra dag)  

X

  RNSYC Oostende
4-5     Ostend Cup 3 - Discovery Cup  

X

  RNSYC Oostende
5 11:00 Raceboard Cup & Serie Open 9.5/7.8 Masters Marathon    

X

Oranjeplaat Veerse Meer
11-12     100 jaar Olympische klasse 12  

X

  WOS Oostende
12   Laser, LR, L4.7    

X

  Braakman
18     XXXe OBK  

X

  Twins Club Bredene
25-26     Ostend Cup 4 - Duvel Cup  

X

  RNSYC Oostende
               
Augustus 2020  
               
3-28   Opti-Tera-Vago-Surfen Zomercursussen

X

    ZSC Broechem
8     Ostend Cup 5 - Brugse Zot Race  

X

  RNSYC Oostende
8     Draken  

X

  RNSYC Oostende
8     4h van St-Idesbald  

X

  KYC Koksijde
8   AK 4h Paalse Plas  

X

  Sirocco
9 11:00 Serie Open 9.5/7.8 ASC    

X

Hazewinkel Willebroek
13     BOC Dragon  

X

  RNSYC Oostende
15   Laser Benelux Kampioenschappen nr 9 - Finn Cup 5  

X

  RYCB/WSV Scharendijke/Bruinisse
16 11:00 Raceboard Cup      

X

Sirocco Beringen
22     Ostend Cup 6 - Bar Race  

X

  RNSYC Oostende
22     Open Limburgs Kampioenschap  

X

  NLM Ophoven-Kinrooi
22     6h race  

X

  RBSC Heusden
22-23   Spirou wedstrijd  

X

  SNEH Platte Taille
23   Optimist Nationaal 6  

X

  ?
23   Optimist Q Cup 4  

X

  WVD Hombeek
28   Laser OBK - Europa Cup  

X

  RNSYC Noordzee
29   Optimist Afvaart van de Maas  

X

  NLM Ophoven-Kinrooi
29-30   Spirou wedstrijd  

X

  RYCW Bütgenbach
30   Optimist Optisail & Juniorsail  

X

  NLM Ophoven-Kinrooi
30   Optimist Nationaal 7  

X

  VVW Inside-Outside (spuikom)
               
September 2020  
               
5     4h van Hofstade  

X

  Hofstade Zeilclub
5-6   Finn OBK Finn Inland - Finn Cup 6  

X

  NLM Ophoven - Kinrooi
5-6   Finn Ostend Cup 7  

X

  RNSYC Oostende
5-6 11:00 Raceboard Cup OBK Racing    

X

Grevelingen
6   Spirou wedstrijd  

X

  BRYC Brussel
12     Reunie "Oude garde" ZSC

X

    ZSC Broechem
12     Antwerps Kampioenschap  

X

  KLYC Galgenweel
12   Laser Laser nr 10  

X

  ???
12   Europe OBK Europe op zee  

X

  RNSYC Oostende
12   Cadet reservedatum OBK Cadet  

X

  WSKLuM/RYCB Nieuwpoort
12-13   Optimist Optifall - OBK Optimist  

X

  WSKLuM/RYCB Nieuwpoort
13 11:00 Serie Open 9.5/7.8 ASC    

X

ZSC Broechem
13     Wedstrijd BZYC  

X

  BZYC Brugge
19   Spirou Kostenloze kennismaking olv ervaren trainer  

X

  ZSC Broechem
19 13:00 Serie Open 9.5/7.8 ASC    

X

Rotselaar
19-20   Optimist reserveweekend OBK Optimist  

X

  WSKLuM/RYCB Nieuwpoort
20   Spi-E wedstrijd  

X

  ZSC Broechem
26 13:00 Serie Open 9.5/7.8 ASC - Herfsttrofee    

X

Alleman Hombeek
26-27     Ostend Cup 8 - Indian Summer Race  

X

  Twins Club Bredene
26-27   Snipe OBK Snipe  

X

  RYCB Galgenweel
26-27   Spirou OBK Spirou  

X

  VVW Inside-Outside Oostende
27     Wedstrijd ZSG  

X

  ZSG
27   Optimist Q-cup 6  

X

  ZSC Broechem
               
Oktober 2020  
               
3 11:00 Raceboard Cup + BIC    

X

Gavermeer Harelbeke
3   Fireball reservedag OBK Fireball  

X

  VVW Galgenweel
3-4     Beker van België  

X

  OSM Schulensmeer
3-4   L, LR, L4.7 OBK Laser Inland  

X

  SNEH Platte Taille
4   Spirou reserve OBK Spirou  

X

  ZSG Gavermeer
4   Optimist Nationaal Optimist 8  

X

  KLYC Galgenweel
9-11     Draken Noord-Limburg  

X

  Maas/Kinrooi
10   Finn Boerenkool Cup - Finn Cup 7  

X

  Loosdrecht (Nederland)
11   Spirou wedstrijd  

X

  Brugge
11   Laser Nuclea & Wind Laser nr 11 - Mosselfeest Regatta  

X

  Mol
11   Optimist Q-cup 7  

X

  NMV Berlare
11   Europe Blauwe Parel reserve OBK Europe  

X

  VVW Inside - Spuikom
17-18     Marlin Spike Rum Regatta  

X

  KLYC Galgenweel
18   Spirou wedstrijd  

X

  RBSC Heusdens
18     Wedstrijd ZSG  

X

  ZSG Gavermeer
18   Optimist Q-cup 8  

X

  VVW Turnhout
23-25     Antwerp City Cup  

X

  RYCB Galgenweel
24   Optimist Finale Q-cup  

X

  RBSC Damslootmeer
25 11:00 Raceboard Cup      

X

Hazewinkel Willebroek
25   Laser Matchrace Laser nr 12  

X

  RBSC Heusden
25   Mosselfeest  

X

    ZSC Broechem
31     Antwerpse Handjes  

X

  VVW Galgenweel
               
November 2020  
               
8 11:00 Serie Open 9.5/7.8      

X

Gavermeer Harelbeke
11   Spirou wedstrijd  

X

  WVD Mechelen
11   Laser St-Mettebeker Laser nr 14  

X

  WVD Hombeek
15   Laser/Finn Speculoos Race - Finn Cup 8 - Laser nr 15  

X

  RYCB Galgenweel
29     Ijsbrekerscup  

X

  ZSG Gavermeer
               
December 2020  
               

 

Voor de nationale en internationale wedstrijden kan je best naar de site van de Clubracer surfen.

Als je de juiste ligging en een routebeschrijving wil opzoeken, klik dan op de link van de plaats of kijk hier.

Dit agenda kan ten allen tijde wijzigen.  Gelieve daarmee rekening te houden en dus geregeld terug te komen om de data in het oog te houden.

Indien je zelf enkele wijzigingen kent, mail die dan door naar webmaster(krol)zscbroechem(punt)be(link)de webmaster.