Pad: Home > Agenda








Agenda

 

Hieronder worden de data weergegeven van de klassen die ook op onze club beoefend worden of die op onze club doorgaan.  De zeilers kunnen hier een volledig agenda terugvinden.

 
Dag Uur Klasse Evenement Club Zeilen Surfen Plaats
 
Februari 2019  
               
Za 2 15:00   Nieuwjaarsreceptie

X

    ZSC Broechem
Zo 24   Optimist/Europe Nationaal 1 Zomerzucht  

X

  VVW Galgenweel
               
Maart 2019  
               
Zo 17   Europe/Cadet Orlentbeker  

X

  ZSC Broechem
Zo 17   Optimist Nationaal 2  

X

  RBSC Damslootmeer
Zo 17 13:00   Training

X

    ZSC Broechem
Zo 24     Recrea (als niet te koud)

X

    ZSC Broechem
Zo 24   Laser    

X

  KLYC Galgenweel
Zo 24 13:00   Training

X

    ZSC Broechem
Zo 31   Optimist (NOR) Nationaal 3  

X

  ZSC Broechem
Zo 31 13:00   Training

X

    ZSC Broechem
               
April 2019  
               
Zo 7     Recrea

X

    ZSC Broechem
Zo 7   Laser/LR/L4.7    

X

  WWSK Willebroek
Zo 7 13:00   Training

X

    ZSC Broechem
Za 13 11:00 Optimist Optispring  

X

  DOCB-RYCB Port-Zélande
Zo 14 11:00 Raceboard RBC (+Bic)    

X

Oostende Inside
Zo 14 13:00   Training

X

    ZSC Broechem
Za 27 11:00 Raceboard RBC    

X

Hombeek Alleman
Za 27   Optimist Q Cup 1  

X

  VVW Inside-Outside - Spuikom
Za 27   Laser OBK Inland  

X

  SNEH - Platte Taille
Zo 28 9:00 Raceboard/Bic Techno Surfiesta    

X

Beervelde
Zo 28 13:00   Training

X

    ZSC Broechem
               
Mei 2019  
               
Za&zo 4&5 11:00 Raceboard OBK North Sea Cup    

X

Oostende Inside
Zo 5 13:00   Training

X

    ZSC Broechem
Za 11   Optimist Q Cup 2  

X

  WOS Oostende
Zo 11 10:00   Werkdag

X

    ZSC Broechem
Zo 12   Laser/LR/L4.7    

X

  Hofstade Zeilclub
Zo 12 13:00   Training

X

    ZSC Broechem
Za 11   Optimist Q Cup 3  

X

  RYCB/VVW Galgenweel
Zo 19 13:00   ASC    

X

Hombeek WVD
Zo 19 13:00   Training

X

    ZSC Broechem
Zo 19 10:00   Watersportdag

X

    ZSC Broechem
Zo 26     Recrea

X

    ZSC Broechem
Zo 26   Optimist SFO/Nationaal 4/DOCB  

X

  WOS Oostende
Zo 26 13:00   Training

X

    ZSC Broechem
               
Juni 2019  
               
Zo 2 11:00 Raceboard RBC    

X

ZSC Broechem
Zo 16   Laser/LR/L4.7/OK/Finn/FB    

X

  Sodipa Galgenweel
Zo 23 11:00 Raceboard RBC    

X

Hombeek WVD
Zo 23   Optimist Nationaal 5 - Braakmancup  

X

  RBSC Braakman
Zo 30 11:00 Raceboard RBC + ASC (+Bic)    

X

Oranjeplaat Veerse Meer
               
Juli 2019  
               
Zo 7     Recrea

X

    ZSC Broechem
Zo 7 13:00   Training

X

    ZSC Broechem
Zo 14 9:00 Raceboard/Bic Techno Surfiesta    

X

Hombeek Alleman
Zo 14   Laser Lacercup  

X

  RBSC Braakman
Zo 14 13:00   Training

X

    ZSC Broechem
Zo 21 13:00   Training

X

    ZSC Broechem
Zo 28     Recrea

X

    ZSC Broechem
               
Augustus 2019  
               
Zo 4     Recrea

X

    ZSC Broechem
Zo 4 13:00   Training

X

    ZSC Broechem
Zo 4 9:00 Raceboard/Bic Techno Surfiesta    

X

Oostende Inside
Zo 11 13:00   ASC    

X

Hazewinkel
Zo 11 13:00   Training

X

    ZSC Broechem
Zo 18 11:00 Raceboard RBC    

X

Sirocco Beringen
Zo 18 13:00   Training

X

    ZSC Broechem
Za&zo 24&25   Raceboard RBC + OBK Bic    

X

De Gavers
Zo 25   Optimist Q Cup 4  

X

  ???
Zo 25   Optimist Nationaal 6  

X

  VVW Inside-Outside - Spuikom
Zo 25 13:00   Training

X

    ZSC Broechem
Za 31   Laser OBK  

X

  RNSYC Noordzee
               
September 2019  
               
Zo 1   Optimist Optisail & Juniorsail  

X

  NLM Ophoven-Kinrooi
Zo 1 13:00   Training

X

    ZSC Broechem
Za 7   Optimist Q Cup 5  

X

  BZYC Brugge
Za 7 09:00 Canal Trophy WATERSPORTEN ONMOGELIJK !!!

X

    ZSC Broechem
Za&zo 7&8   Raceboard RBC    

X

Grevelingen
Za 14   Optimist Optifall - OBK  

X

  WSKLuM/RYCB Nieuwpoort
Zo 15     ASC    

X

ZSC Broechem
Za 21     ASC    

X

De Winge Rotselaar
Za 21   Optimist Optifall - OBK (reserve)  

X

  WSKLuM/RYCB Nieuwpoort
Zo 22   Spirou/Europe    

X

  ZSC Broechem
Zo 22   Spirou/Europe    

X

  ZSC Broechem
Ma 23 09:00   vlottenrace St-Gummarus Lier

X

    ZSC Broechem
Vrij 27     Politiefuif

X

    ZSC Broechem
Za&zo 28&29     OBK RBC Slalom Racing    

X

De Haan
Zo 29     Recrea

X

    ZSC Broechem
               
Oktober 2019  
               
Za 5 13:00 Raceboard RBC + ASC (+Bic)    

X

Hombeek Alleman
Za 5   Optimist Q Cup 7  

X

  KYCN Nieuwpoort
Zo 6 9:00 Raceboard/Bic Techno Surfiesta    

X

Beervelde

Zo 13 11:00 Raceboard RBC + Bic    

X

De Gavers
Zo 13   Optimist Q Cup 8  

X

  NWV Nievdonck
Za 19   Optimist Finale Q cup  

X

  RBSC Heusden
Zo 20     Mosselfeest

X

    ZSC Broechem
Zo 20 11:00 Raceboard RBC    

X

Hazewinkel
Zo 20   Laser/LR/L4.7/AK    

X

  ZS Gavermeer
Zo 27     Recrea

X

    ZSC Broechem
               
November 2019  
               
Zo 10     Recrea (als niet te koud)

X

    ZSC Broechem
               
December 2019  
               
Zo 1     Recrea (als niet te koud)

X

    ZSC Broechem
               

 

Voor de nationale en internationale wedstrijden kan je best naar de site van de Clubracer surfen.

Als je de juiste ligging en een routebeschrijving wil opzoeken, klik dan op de link van de plaats of kijk hier.

Dit agenda kan ten allen tijde wijzigen.  Gelieve daarmee rekening te houden en dus geregeld terug te komen om de data in het oog te houden.

Indien je zelf enkele wijzigingen kent, mail die dan door naar webmaster(krol)zscbroechem(punt)be(link)de webmaster.